איפה אפשר לאמץ חיה ומה התהליך?

תוכן עניינים

חיות בית הינם בין הדברים שכלנו חולמים עליהם. איזה כיף להגיע הביתה, ושמישהו על 4 מקשקש בזנבו לרגע הגעתך חזרה הביתה. בכנות, אין תחושה משמחת ומעודדת כמו זאת. כיום, ישנם מספר גבוה של חיות ללא בעלים שידאגו להם. וכן, המכלאות מלאות ביצורים חמודים שרק מחפשים בית חם ואוהב. אז אם אתם מעוניינים לאמץ חייה חדשה הביתה אתם עושים חסד גם לחייה וגם לכם.

השלב הראשון:

אימוץ חייה הוא חשוב מאד. שכן, עצם האימוץ מקטין את קניית בעלי החיים מה שתורם לצמצום בעלי החיים ללא בעלים. כיום, ישנם יותר ויותר מקומות אשר מאפשרות לכל מי שרוצה להגיע ולאמץ בעל חיים. בנוסף, ישנם ירידים המיועדים לאימוץ חיות נטושות אשר מעודד אנשים להגיע ולאמץ. כמעט בכל עיר כיום ישנו מקום אשר מאפשר את אופציית האימוץ.

השלב השני:

לאחר שמצאתם את מקום האימוץ של החייה העתידית שלכם, הגיע הזמן לבחור את החייה. ברוב הכלובים תוכלו למצוא כלבים וחתולים. אך חיות לאימוץ יש במגוון, ותוכלו למצוא גם זוחלים מכרסמים ועוד.

השלב השלישי:

לצורך שמירתה של בריאות החייה שבחרתם ישנם מספר דברים שעליכם לעשות כמו חיסונים, בדיקות, שבב ועוד. ישנם מגוון רחב של מקומות אשר ניתן לאמץ את החייה ולשלם על סל אימוץ. סל אימוץ כולל את הטיפולים הבסיסיים של החייה שלכם ולרוב הם יהיו מסובסדים.

לסיכום

אתם עושים מצווה חשובה מאד בעת האימוץ שלכם. כל הכבוד על הבחירה לאמץ חייה חדשה הביתה. טפלו בה במסירות ואהבה והיא תחזיר לכם אהבה רבה חזרה. 

נשמח לקבל מכם ביקורת!
5/5

מוזמנים להוסיף את דעכתם למאמר לטובת דיון מעשיר;

עוד באתר >>

אודות toptotop

toptotop הינו פורטל תוכן המנגיש לכם את המאמרים הכי חדשים במגוון מדורי תוכן לרשותכם! רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שתוכן חדש עולה לאתר? הצטרפו עכשיו לרשימת הדיוור שלנו ואל תפספסו את הכתבות החדשות שלנו!

אהבתם את התוכן? אז בטוח שתאהבו גם את אלו;

הצטרפו אל רשמית הדיוור שלנו!

וקבלו עדכון בכל פעם שתוכן חדש עולה לאתר!

דילוג לתוכן