מה כדאי ללמוד כדי למצוא עבודה בהייטק?

תוכן עניינים

תואר במחשבים או הנדסת תוכנה

לימודי מחשבים או הנדסת תוכנה, יבטיחו לכם עבודה קבועה ונוחה בהייטק. הלימודים הללו הם בהחלט קשים, וקשה גם להתקבל אליהם ויש צורך בפסיכומטרי די גבוה מהממוצע – אך הם יבטיחו רכישה של ידע בכל תחומי המחשבים וההייטק, כזה שיאפשר גם מציאת עבודה נוחה לאחר מכן.

תואר בהנדסה

לימודי הנדסה רבים, מאפשרים למצוא עבודה בהייטק לאחר מכן. הנדסת בניין אולי פחות אך הנדסת חשמל והנדסת מכונות הן מסלול בטוח לעבודה מסודרת בהייטק, ולכן רבים בוחרים ללמוד את המקצועות הללו, שישאירו להם דרך פתוחה וסלולה לעבור נוחה ורווחית בהייטק בישראל.

קורסים ייעודיים

ההמלצה היא תמיד ללכת ללמוד תואר ראשון, שכן זו דרישת בסיס במקומות רבים בהייטק, וגם אם זה אינו תואר במחשבים והנדסת תוכנה במדויק. עם כל בסיס של תואר ראשון – תוכלו למעשה לעשות קורס ייעודי באחת מהמכללות והרשתות המציעות שירות כזה, ולהתמחות בכמה חודשים בלבד בתחום מסוים בהייטק. לאחר הקורס, תוכלו להתחיל לחפש עבודה באופן חופשי. 

תחומים אחרים בהייטק

ניתן להשתלב בהייטק בשלל תחומים שאינם קשורים למחשבים, הנדסה ותכנות – כמו ניהול כוח אדם, ניהול פרויקטים, שירותים אדמיניסטרטיביים, וכדומה. אלא מאפשרים לרבים עבודה נוחה בתנאים משתלמים, והנאה מעולם ההייטק – אך במקצוע שמתאים להם, ולא במחשבים.

נשמח לקבל מכם ביקורת!
5/5

מוזמנים להוסיף את דעכתם למאמר לטובת דיון מעשיר;

עוד באתר >>

Pretty young woman in white dress

בגדי מעצבים לנשים

עולם האופנה הוא עולם רחב ידיים המציע אפשרויות אינסופיות לנשים שמחפשות להביע את עצמן ואת אופיין הייחודי דרך הבגדים והאקססוריז. בגדי מעצבים לנשים אמנם יקרים

קרא עוד...
Young handsome man in a supermarket grocery shopping

איך להוזיל את עגלת הסופר

נתחיל ביסודות כיצד לחסוך כסף על קניות המכולת שלך. ראשית, עליך לדעת מה עליך להיזהר כשאתה בסופרמרקט. לחנויות מסוימות יש מבצעים, אך הן מוגבלות מאוד

קרא עוד...

אודות toptotop

toptotop הינו פורטל תוכן המנגיש לכם את המאמרים הכי חדשים במגוון מדורי תוכן לרשותכם! רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שתוכן חדש עולה לאתר? הצטרפו עכשיו לרשימת הדיוור שלנו ואל תפספסו את הכתבות החדשות שלנו!

אהבתם את התוכן? אז בטוח שתאהבו גם את אלו;

הצטרפו אל רשמית הדיוור שלנו!

וקבלו עדכון בכל פעם שתוכן חדש עולה לאתר!

דילוג לתוכן