רוצה להשקיע בקריפטו? הנה כמה טיפים שאתה צריך לדעת

תוכן עניינים

מטבעות קריפטו הם דרך מרגשת ויכולה להיות משתלמת מאוד כדרך השקעה, אבל היא גם כרוכה בסיכונים. אם אתה רוצה לנווט בהצלחה בשוק הקריפטו, עליך להבין את המהמורות והיתרונות הפוטנציאליים לפני שתצעדי. הנה כמה טיפים חיוניים לכל מי שמחפש להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים.

תבצע מחקר

לפני השקעה בנכס כלשהו, עליך לבצע את בדיקת הנאותות שלך – זה נכון במיוחד כשמדובר בהשקעות במטבעות קריפטוגרפיים. מחקר של מטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות מסובך, מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים שונים שכולם עובדים אחרת מתחת למכסה המנוע. קראו על הפרויקטים והמטבעות השונים הזמינים, חקרו את הסיכונים והתגמולים הקשורים, והכירו כיצד פועלות קנייה ומכירה בפלטפורמות שונות. חשוב לא להשקיע בצורה עיוורת, שכן מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות מעמד השקעות תנודתי. אחת החברות המספקות שירות כזה היא קריפטו מאסטר ומומלץ לקחת ייעוץ של מקצוענים.

בחר חילופים בזהירות

בורסות שונות מציעות תכונות ורמות אבטחה שונות, לכן חיוני שתמצא אחת (או מרובות) שמתאימה לצרכים שלך כמשקיעים. ודא שאתה בוחר בבורסה עם פרוטוקולי אבטחה טובים – בדוק את הרקורד שלהם בכל הנוגע להגנה על כספים ונתונים של לקוחות – כמו גם עמלות סבירות. כמו כן, שימו לב שלתחומי שיפוט מסוימים יש תקנות מחמירות יותר לגבי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים בהשוואה לאחרים; בדוק דרישות משפטיות לפני התחייבות לכספים או זמן בפלטפורמת חליפין.

גיוון תיק ההשקעות שלך

זה חכם לא לשים את כל הביצים שלך בסל אחד – הן עבור השקעות מסורתיות והן עבור אחזקות מטבעות קריפטוגרפיים כאחד. פזר את הנכסים שלך על פני מספר השקעות או מטבעות קריפטוגרפיים: פיזור יכול לסייע בהגנה מפני תנודתיות על ידי פיזור סיכונים על פני מספר סוגים או מכשירים תוך חשיפה לעלייה פוטנציאלית של נכסים אלה לאורך זמן. חשוב גם לא רק לפזר סיכונים גיאוגרפית – בהתחשב בזמני חשיפה בתוך שווקים לעומת שווקים אחרים – אלא גם בין סוגי נכסי מטבעות קריפטוגרפיים; אל תעלה רק השערות על אסימונים תנודתיים ביותר כגון ביטקוין קאש (BCH), אלא גם שקול הצעות עם תנודתיות בינונית כמו Ethereum (ETH). בנוסף, חשבו על נכסים מחוץ לקריפטו: מטבע פיאט (USD) עשוי למלא תפקיד בנוסף למטבע הדיגיטלי אם יוקצה כהלכה בהתאם ליעדים בודדים.

אל תלכו אחרי העדר

קל למשקיעים חסרי ניסיון – במיוחד אלה שרק התחילו עם מטבעות קריפטוגרפיים – להיקלע למחזורי הייפ שבהם כולם נראים מושקעים במטבע או במחלקת נכסים מסוימת, כי הם ראו את המחירים שלו עולים במהירות לאחרונה. תתנגד לדחף הזה! נסו לא להיסחף במאניה או ב-FOMO (פחד להחמיץ); במקום זאת, הישארו ממושמעים והתמקדו בחקר פרויקטים ביסודיות לפני קבלת החלטות אילו מהם צריכים להעסיק את אחזקות התיק שלכם לטווח ארוך.

מעקב אחר מגמות ומעקב אחר ביצועים

הקדישו זמן מה בכל יום או שבוע המוקדש אך ורק למעקב אחר ביצועי השוק; ידיעה מה קורה בכל רגע נתון תעזור ליידע החלטות קנייה/מכירה טובות יותר לאורך זמן וכן תספק תובנות לגבי הסנטימנט הכללי סביב מטבע מסוים או מגזר תעשייתי באופן כללי יותר. תסתכל על תרשימים המנתחים ביצועים היסטוריים יחד עם לימוד מקורות חדשותיים כגון דוחות כלכליים ממוסדות פיננסיים גדולים הקשורים לסביבה המאקרו-כלכלית המשפיעה על התעשייה בכללותה.

הגדר ציפיות סבירות Cryptocurrency ידועה בתנודות מחיר פרועות שמתנגדות למודלים קלאסיים של הערכת מניות; אל תצפה שכל החלטת השקעה שתתקבל מכאן והלאה תביא לרווחים אדירים בן לילה! הבינו שהמחירים עשויים לרדת באותה מהירות שהם עולים; להיות מוכן להפסדים ולהגדיר ציפיות ריאליות לגבי תשואות ארוכות טווח עבור כל החזקה מסוימת.

נשמח לקבל מכם ביקורת!
5/5

מוזמנים להוסיף את דעכתם למאמר לטובת דיון מעשיר;

עוד באתר >>

Woman in strict clothes, gangster style, mafia

להתלבש קלאס באפס מאמץ

רוצים להתלבש בקלאס, אבל בלי להיראות מתאמצים או מתאמצות יותר מדי? כאשר מכירים את הכללים הנכונים, אפשר להתלבש בקלאס, אך גם באפס מאמץ.  טישרט לחובבי

קרא עוד...

אודות toptotop

toptotop הינו פורטל תוכן המנגיש לכם את המאמרים הכי חדשים במגוון מדורי תוכן לרשותכם! רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שתוכן חדש עולה לאתר? הצטרפו עכשיו לרשימת הדיוור שלנו ואל תפספסו את הכתבות החדשות שלנו!

אהבתם את התוכן? אז בטוח שתאהבו גם את אלו;

היי טק

חברות השמה להייטק

חברות השמה להייטק הפכו לשחקן מפתח וחשוב ביותר בשוק התעסוקה הישראלי. עם הצמיחה המהירה של ענף ההיי-טק בישראל בעשורים האחרונים, נוצר צורך הולך וגובר בכוח

People reaching for a job offer

מה המקצועות המבוקשים לשנת 2022

חושבים מה ללמוד? המאמר הזה מיועד במיוחד בשבילכם! כאן תוכלו לקבל מידע על כל המקצועות המבוקשים ביותר בשנת 2022 שעבורם תוכלו לקבל משכורת מתגמלת. אנשי

Group of students studying in university library

פרסום ושיווק – תואר או תעודה?

עולם הפרסום והשיווק מציע אפשרויות תעסוקה רבות ומרתקות. עם זאת, לא מעט אנשים תוהים מה בדיוק שער הכניסה לעולם הזה וכיצד להשתלב בו בצורה הטובה

הצטרפו אל רשמית הדיוור שלנו!

וקבלו עדכון בכל פעם שתוכן חדש עולה לאתר!

דילוג לתוכן