רוצים עולם ירוק יותר! בואו לגלות איך למחזר בביתכם בקלות

תוכן עניינים

מחזור בשנים האחרונות תפס במה בחיינו. שכן, ניתן לראות מועצות אשר מקדמות נושא חשוב זה. בעקבות תרבות הצריכה בה אנו חיים כמויות הפלסטיק והפסולת שאנו מייצרים ענקית. ורובה אינה ניתנת כלל למחזור. שימוש במוצרים לא מתכלים פוגע בכדור הארץ: בחיות, באוויר, באדמה ועוד. ולנו יש תפקיד חשוב בזה.

איך אפשר להפוך את הבית שלי לבית ממחזר?

נתחיל ונסביר שכיום כל דבר ניתן למחזור. בנושא המחזור ישנם 2 קטגוריות.

1. שימוש חוזר: שימוש חוזר יהיה בעיקר לפסולת אשר לא ניתנת להעלים מכדור הארץ ואנו צריכים להשתמש בה שוב. כגון: פלסטיק, קלקר, נייר, זכוכית ועוד. על ידי מיון של פסולת זאת נוכל יחד ליצור שימוש חוזר במוצרים אלו. לדוגמא: בנייר מושמש אשר נזרק לפח הנייר נוכל ליצור ספרים, קרטונים, עיתונים ועוד. אותו דבר נוכל לעזות עם זכוכיות פלסטיק ועוד. 

2.פסולת אורגנית: פסולת אורגניה גם נחשבת לשימוש חוזר אך היא שונה המקצת. משום שזבל אורגני ניתן להחזיר לאדמה ולהעלימו ובכך לגרום לדישון האדמה. פסולת אורגנית הינה כל פסולת אשר מגיע מעולם הצומח והחי. ועל ידי קבירת הפסולת באדמה או בכלי המתאים לכך גם חסכנו מקום בשקית הזבל שלנו וגם עזרנו לכדור הארץ בתהליך המחזור הטבעי שלו. 

לסיכום

  העולם שלנו היום מייצר כמויות זבל ענקיות. ולנו הצרכנים ישנה מחויבות לדאוג לעולם ושלמור עליו. לכן, פעם הבאה שאתם זורקים את הזבל תבדקו אם יש באפשרותכם למיינו לפני ובכך תעזרו לכדור שלנו להיות ירוק יותר.

נשמח לקבל מכם ביקורת!
5/5

מוזמנים להוסיף את דעכתם למאמר לטובת דיון מעשיר;

עוד באתר >>

Pretty young woman in white dress

בגדי מעצבים לנשים

עולם האופנה הוא עולם רחב ידיים המציע אפשרויות אינסופיות לנשים שמחפשות להביע את עצמן ואת אופיין הייחודי דרך הבגדים והאקססוריז. בגדי מעצבים לנשים אמנם יקרים

קרא עוד...
Young handsome man in a supermarket grocery shopping

איך להוזיל את עגלת הסופר

נתחיל ביסודות כיצד לחסוך כסף על קניות המכולת שלך. ראשית, עליך לדעת מה עליך להיזהר כשאתה בסופרמרקט. לחנויות מסוימות יש מבצעים, אך הן מוגבלות מאוד

קרא עוד...

אודות toptotop

toptotop הינו פורטל תוכן המנגיש לכם את המאמרים הכי חדשים במגוון מדורי תוכן לרשותכם! רוצים לקבל עדכונים בכל פעם שתוכן חדש עולה לאתר? הצטרפו עכשיו לרשימת הדיוור שלנו ואל תפספסו את הכתבות החדשות שלנו!

אהבתם את התוכן? אז בטוח שתאהבו גם את אלו;

הצטרפו אל רשמית הדיוור שלנו!

וקבלו עדכון בכל פעם שתוכן חדש עולה לאתר!

דילוג לתוכן